---- Wydarzenia, odkrycia, polityka i sprawy społeczne.
Blog > Komentarze do wpisu
V kolumna
Terror na drogach

Jedzie sobie drogą z Torunia kolumna, minister Obrony Narodowej w limuzynach Żandarmerii Wojskowej a tu na czerwonym świetle stoją samochody. Nie będę się rozpisywał, bo chyba  wszyscy tą historię znają,

Karambol MON

Ale będzie  o czymś innym. Zaraz po wypadku premier Szydło zaczęła przedstawiać inną wersję wydarzeń, ze wine ponoszą trudne warunki drogowe, nie kierowcy wojskowych samochodów pędzący wg. świadków z prędkością przekraczającą 140km/h. Poszkodowani właściciele prywatnych aut zostali w trybie pilnym wezwani do prokuratury, ciekawe, czy im nie zostanie postawiony zarzut spowodowania karambolu poprzez zatrzymanie się na czerwonym świetle? Czyli kogo nie rozjechali samochodami, tego rozjedzie prokurator. O podległości prokuratury ministrowi sprawiedliwości chyba nie trzeba przypominać. Inaczej mówiąc, odpowiedzialność jest rozmywana i zrzucania na wszystko z wyjątkiem Macierewicza i jego ochronę, kierowców.

I to jest właśnie symbol całego PISu - taka V kolumna jadąca przez kraj, rozjeżdżająca i taranująca wszystko, co stanie na jej drodze.

poniedziałek, 30 stycznia 2017, strikemaster

Polecane wpisy